78 İlden 7438 Sigorta Acentesi İle Kocaman Bir Aileyiz. Sizi de Bekleriz.
Uzman Sigorta   |   Hay-Çe Sigorta   |   Erdem Çetin Sigorta   |   Birebir Mutlu Sigorta   |   Tülin Küçük Sigorta   |   Şafak Dinç Sigorta   |   Küçükkeskin Sigorta   |   KHK Keleşoğlu Sigorta   |   Hakiki Teknik Sigorta   |   Sarıçay Sigorta   |   61 Sigorta   |   Tuncal Sigorta   |   Şahinler Sigorta   |   Sadettin Bulut Sigorta   |   Bulut Sigorta   |   Hazmen Sigorta   |   Altıntaş Sigorta   |   Güvenceli Sigorta   |   Demsu Sigorta   |   Dicle Fırat Sigorta   |   

Sık Sorulan Sorular

Web Siteniz için ödediğiniz tutar sadece bir seferliktir. Bu bedeli ödeyerek seçmiş olduğunuz tasarımı ve Web sitesini kullanma hakkını sonsuza dek satın almış olursunuz. Sunulan hizmetler acentenize özel olarak kiralanacağı ( Alan Adı, Hosting Hizmeti ve Güvenlik Sertifikası ) ve seçeceğiniz tasarım üzerinde düzenleneceği için ödenen tutarın geri iadesi yapılamamaktadır.

Ancak seçtiğiniz tasarımın Hatalı, ya da ürünün tarafınıza teslim edilmemesi gibi durumlarda para iadesi yapılabilmektedir.

Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınını devam ettirmek için Güvenlik Sertifikası, Alan Adı ve Hosting hizmetinizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir.

Alan Adı Yenilemesi

Alan adı www.acentenizinadi.com, net veya com.tr şeklinde satın almış olduğunuz İnternet üzerindeki adresinizdir. Bütün alan adları Yıllık kiralama sistemi ile çalışmaktadır. Bu hizmeti ödemeyi geciktirir veya unutursanız Web siteniz çalışmayacak duruma gelir. Tarihi geçen alan adlarına Tescil firmaları belli oranlarda ceza uygulamaktadır. Bu sebepten dolayı alan adınızın yenileme tarihinin geçmeden yenilenmesi önemle gerekmektedir.

Güncel Alan Adı Yıllık Kiralama Bedelleri ( USD Kuru 32 TL olarak baz alınmıştır. ) ( 14.03.2024 )

.com uzantıları ( 1 YIL )   21,59 USD ( 690,88 ) TL
.net uzantıları ( 1 YIL )  23,99 USD ( 767,68 ) 
.com.tr uzantısı ( 1 YIL )   84 TL

 

Hosting Yenilemesi

Hosting hizmeti var olan Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınlanmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet tarafımızdan Çizgi Telekominikasyon Hizmetleri (www.natro.com ) vasıtası ile sağlanmaktadır.Bu hizmetin de tarihini geçirdiğinizde Web Siteniz çalışmaz. Bu yüzden tarihi geçirmeden yenileme yapmanız önemle gerekmektedir.

Hosting Hizmeti kullandığınız Web Sitesinin teknik altyapısı ile birebir orantılıdır. Web Alanı, Veritabanı, Yedekleme Sunucusu ve Yıl içerisindeki tüm Teknik Destek ve Genel Güncelleme hizmetleri de Hosting paketinizin içindedir.

Genelde Alan adları ve Hosting hizmetlerinin tarihleri aynı güne denk gelmektedir.

Güvenlik Sertifikası

2017 yılından itibaren arama motorlarınde yer alabilmek, sitenin güvenliğini sağlayabilmek ve genel güvenlik politikamız sebebi ile "Güvenlik Sertifikası" uygulamasına geçmiş bulunmaktayız. Güvenlik sertifikası web sitenizi ziyaret eden kişilere sitenizin ve firmanızın gerekli güvenlik altyapısını sağladığını ve Güvenli bir site olduğunu bildirir. Güvenlik sertifikası olmayan siteler müşterilere "Güvenli Değil" ibaresi ile gözükür. 

Güncel Hosting ve Güvenlik Sertifikası Bedelleri ( USD Kuru 32 TL olarak baz alınmıştır. ) ( 14.03.2024 )

Hizmet Kalemleri     1 Yıllık Yenileme Bedeli   2 Yıllık Yenileme Bedeli   3 Yıllık Yenileme Bedeli 
Hosting Hizmet Bedeli   ( 45 USD ) 1440 TL ( 90 USD ) 2880 TL ( 135 USD ) 4320 TL
Güvenlik Sertifikası ( 15 USD ) 480 TL ( 30 USD ) 960 TL ( 45 USD ) 1440 TL

 

E-Posta Hizmetleri

Kullandığınız alan adına bağlı olarak size ait Kurumsal E-Posta adreslerini Microsoft Outlook, Cep Telefonu ve Webmail üzerinden E-Posta alıp göndermek için kullanabilirsiniz. Herhangi bir alan kısıtlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar E-posta adresi kullanabilirsiniz.

E-Posta hizmetinizi tercihinize göre POP veya IMAP teknolojisi ile kullanabilirsiniz.

E-Posta adresi adet "SINIRSIZ" - E-Posta Alanı Kota "SINIRSIZ" - 7-24 Telefon-Whats App - Uzaktan Bağlantı Destek Hattı ( Anydesk )

E-Posta hizmetlerinizi aktif olarak kullanmak için Yıllık E-Posta Aktivasyonu yapılması gerekmektedir. Bu bedel E-Posta servisleri için kullanılan programların lisans bedelleri ve barınılan alan için 31.12.2023 tarihine kadar yatırılmalıdır. Alan adına bağlı e-posta adresi kullanmayan müşterilerimizin bu bedeli ödemelerine gerek yoktur.

Yıllık E-Posta Aktivasyon ve Lisans bedeli 2024 yılı için Aylık 2,99 USD karşılığı Yıllık 35,88 USD - 1148,16 TL + KDV'dir. 

Web Siteniz hazırlandıktan ve tarafınıza teslim edildikten sonra teslimat mailini dikkatlice okumanızı ve mailde verilen yönetim paneline giriş yapmanızı rica ediyoruz.

Bu panel Web Sitenizin İçerik, Slayt, Sigorta Şirketi Ekleme - Çıkarma, Form alanlarını değiştirme, Canlı Yardım Programı ekleme, Google Harita kaydı ekleme-değiştirme, Whats App hattı değiştirme, Sİtenin görsel renklerine müdahale edebilme, SEO Anahtar kelimelerini ekleme - düzenleme, Müşteri kimlik kartlarını oluşturma, Müşteri poliçe ya da dosyalarını ekleme gibi Web Sitenizi direk etkileyecek tüm işlemleri yapabileceğiniz bir alandır.

İçerik Yöneticisi sayesinde istediğiniz sayfanın Kaynak koduna ekleme yapabilme, video iframe ekleyebilme, resim galerisi oluşturma, iletişim formu yerleştirme gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca istediğiniz her türlü başlık altında yeni bir sayfa açabilir ve bu sayfa altında yazmak istediğiniz yazıya yer verebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri Yönetim Paneli'ni kullanarak saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Web Sitesi teslimatı sonrasında Web Sitesinin kontrolü ve sorumluluğu tamamen sizin elinizdedir.

Web Siteniz ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğu her durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web siteniz üzerinde yapılmasını istediğiniz standart dışı geliştirmeler ya da özelleştirmeler ek fiyatlara dahil olabilir.

Profesyonel olarak Web Sitesi Yöneticiliği hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. ( Detaylı Bilgi )

E-Posta Destek: destek@hangiacente.com

Whats App Destek: 0535 573 35 54

Eğer kendinize ait bir alan adınız var ve bu alan adına sitenizi kurmak istiyorsanız Alan adınızın tutarını alacağınız paket fiyatından düşüyoruz. Bu fiyat normalde com ve net için 180 TL, com.tr için 50 TL'dir.

Eğer bir hosting hizmeti alıyorsanız Hosting hizmetinizi bizim sunucularımızdan almanız gerekmektedir. Hem Web sitenizin güvenliği hem de Garantisi açısından Web Sitesi için Hosting hizmetleri sunucularımızdan verilmektedir. Sunucularımız En yüksek Teknoloji ve en güvenilir Teknoloji firmaları ile çalışılarak hizmet vermektedir ve Türkiye Lokasyonludur.

Web Sitelerinin teslimatları seçtiğiniz pakete göre değişmektedir.

  • Maksi Plus Pro Acente Web Sitesi Teslim Süreci 72 Saat
  • SigortaCRM Web Sitesi Teslim Süreci 72 Saat
  • Web Sitesi ve Mobil Uygulama 15 İş Günü ( IOS ve Google Play Onayına göre gecikmeler yaşanabilmektedir. )
  • Vip Web Sitesi Teslim Süreci Müşterinin taleplerine göre belirlenmektedir.

Teslimatların hızlı bir şekilde yapılabilmesi için Web sitesinde kullanılacak gerekli imaj ve bilgilerin Müşteri tarafından bize teslim edilmesi gerekmektedir.

Alan adı kendisinde olan müşterilerimizin Alan Adlarını kendilerine verilecek olan DNS ya da IP adreslerine yönlendirmeleri gerekmektedir. Kurulum süresi Alan adlarının yönlendirilmesi sonrasında başlayacaktır.

Eğer hala hazırda kullanmış olduğunuz bir Web siteniz varsa ve tasarımından memnunsanız Web Sitenizin tasarımını sabit tutarak Sayfanızı Yönetim Paneli ile Dinamik çalışır hale getirebiliriz.

Bu hizmet için Web Sitenizin Tasarımının birebir sadık kalınarak yeniden tasarlanacağını ve Yönetim paneli uyarlaması yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Bu çalışma Yazılım ve Tasarım ekibinin daha çok zaman harcayacağı özel bir çalışma olduğu için Özel Tasarım Paketi ücreti kapsamında kalmaktadır.

Eğer tasarımınızdan da memnun değilseniz Maksi Plus Pro Acente Paketi ile hem yeni bir tasarıma hem de Yönetim panelli bir Web Sitesine daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Şirketimizden satın aldığınız Web Sitesini kullanmaya başladığınız zamandan itibaren Web Sitesi ve E-Posta kullanım panelleri sayesinde istediğiniz tüm düzenlemeleri kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Yönetim Paneli kullanımı ile ilgili size Web Sitesi Teslimatı maili ile birlikte bir kullanım kılavuzu da iletilecektir. Ayrıca Web Sitemizde bulunan Panel kullanım videosunu inceleyerek Web Sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Eğer Web Sitenizin tarafımızdan Profesyonelce yönetilmesini talep ederseniz talebiniz doğrultusunda Web Sitesi Yöneticiliği hizmetlerimizden aylık olarak taleplerinize özel belirlenecek bir bedel karşılığında faydalanabilirsiniz.

0535 573 35 54   

Copyright 2007 - 2022 © Hangiacente.com
MÜŞTERİ YORUMLARI