78 İlden 7392 Sigorta Acentesi İle Kocaman Bir Aileyiz. Sizi de Bekleriz.
Uzman Sigorta   |   Hay-Çe Sigorta   |   Erdem Çetin Sigorta   |   Birebir Mutlu Sigorta   |   Tülin Küçük Sigorta   |   Şafak Dinç Sigorta   |   Küçükkeskin Sigorta   |   KHK Keleşoğlu Sigorta   |   Hakiki Teknik Sigorta   |   Sarıçay Sigorta   |   61 Sigorta   |   Tuncal Sigorta   |   Şahinler Sigorta   |   Sadettin Bulut Sigorta   |   Bulut Sigorta   |   Hazmen Sigorta   |   Altıntaş Sigorta   |   Güvenceli Sigorta   |   Demsu Sigorta   |   Dicle Fırat Sigorta   |   

Destek

Değerli Müşterilerimiz,

Özellikle Pandemi Süresi boyunca ekip olarak evden hizmet verdiğimiz ve maalesef yaşanan sağlık sorunları ve mücbir sebeplerden dolayı eksik kadro ile hizmet verdiğimiz bu günlerde sizlere hızlı yardımcı olabilmek macı ile bize en çok gelen talepler konusunda bir destek kılavuzu hazırladık.

Sizlere daha hızlı geri dönüşler sağlamak adına en çok destek gerektiren bazı başlıkları bu sayfa üzerinde özetlemeye çalıştık.

Geri kalan tüm konular ile ilgili olarak destek@hangiacente.com adresine destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Tüm destek talepleri sıra ile cevaplanmakta ve geri dönüşler eskiye göre biraz yavaş ta olsa gerçekleşmektedir.

Sadece Acil durumlar için 0535 573 35 54 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

1- E-POSTA KURULUM AYARLARI - WEBMAİL KULLANIMI

Outlook Kurulumu İçin

Gelen Sunucu Pop3 kısmı: mail.alanadiniz.com

Giden Sunucu Smtp kısmı: mail.alanadiniz.com

Diğer Ayarlar / Gelişmiş

Gelen Sunucusu 110

Giden Sunucusu 587

Diğer Ayarlar / Giden Sunucusu

Giden sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerekiyor (İŞARETLENECEK)
Gelen posta sunucum ile aynı ad ayarlarını kullan (İŞARETLENECEK)

İnternet üzerinden erişebileceğiniz Webmail adresi

webmail.alanadiniz.com

2- CEP TELEFONU İÇİN E-POSTA KURULUM AYARLARI

Kullnıcı Adınız: E-Posta Adresinizin tamamı
 
Şifre: Şifreniz
 
Gelen Sunucu Pop3 kısmı: mail.alanadiniz.com ( ya da com.tr uzantınız nasıl ise Ör: mail.xsigorta.com.tr )

Giden Sunucu Smtp kısmı: mail.alanadiniz.com ( ya da com.tr uzantınız nasıl ise Ör: mail.xsigorta.com.tr )

Önemli Not: 2019 tarihinden önce Web Sitesini yaptıran müşterilerimiz için Gelen ve Giden Sunucu adresi posta.hangiacente.com olarak kullanılmalıdır.

 

APPLE VE ANDROID TELEFONLARA E-POSTA KURULUMU

iphone E-Posta Kurulumu Görüntülü Anlatım için lütfen tıklayınız

Android E-Posta Kurulumu Görüntülü Anlatım için lütfen tıklayınız

2- E-POSTA ADRESİ ŞİFRE DEĞİŞİKLİK VE HESAP EKLEME İŞLEMLERİ

Unuttuğunuz E-Posta adreslerinizin şifreleri güvenlik sebebi ile tarafımızdan görüntülenememektedir. Şifre değişikliği yapmak, yeni E-Posta Adresleri oluşturmak, silmek için E-Posta Admin paneli şifrenizi kullanabilirsiniz.
 
Eğer E-Posta Admin paneli kullanıcı adınız ve şifreniz yok ise lütfen destek@hangiacente.com adresine mail atarak isteyiniz.
 
E-Posta Admin Panelinize aşağıdaki adres kısmındaki alanadiniz kısmına kendi acentenizin alan adı uzantısını yazarak ulaşabilirsiniz.
 
http://www.alanadiniz.com:8443
 
İlk kez sayfa açıldığında Bağlantınız gizli değil uyarısı alacaksınız. Bu ilk girişlerde normaldir. Bu duurmda ilk girişinizde Gelişmiş buyonunu tıklayarak açılan satırdaki siteye ilerle linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bir defa giriş yapıp adresi kaydettiğinizde bu mesaj bir daha gözükmeyecektir.
 

3- WEB SİTESİ ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK, GÜNCELLEME İŞLEMLERİ

Web Siteniz üzerindeki güncelleme, değişiklik, Sİgorta şirketi logosu eklemek, değiştirmek gibi tüm işlemlerinizi size Web Sitesi Teslimatı esnasında gönderilen mail içinde belirtilen Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
 
Yönetim Paneli adresiniz alan adınız uzantısının sonuna /panel ekleyerek entere bastığınızda açılmaktadır
 
Örnek:
 
www.alanadiniz.com/panel
 
Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Yönetim Paneli giriş sayfasında bulunan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak sisteme kayıtlı e-posta adresinizi girebilir ve e-posta adresinize otomatik olarak şifrenizin iletilmesini sağlayabilirsiniz.
 

4- WEB SİTESİ ÜZERİNDE TALEP EDECEĞİNİZ SİZE ÖZEL YAZILIM VE GELİŞTİRME TALEPLERİNİZ

Pandemi süresi boyunca var olan yazılımınız üzerinde yapmak istediğiniz Özel Yazılım ve Gelliştirme taleplerini destek@hangiacente.com adresine talep olarak gönderebilirsiniz. Pandemi süresinde yaşanan yoğunluk durumuna göre taleplerinizin hazırlanıp hazırlanamayacağı ve ne kadar süre içinde yapılabileceği tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.

Ülke olrak ciddi sıkıntılar yaşadığımız Pandemi Süresinde elimizden geldiği kadar sizlere hızlı dönüşler sağlamaya çalışıyoruz. Günde yaklaşık olarak 200 civarı talep almaktayız. Gelen talepler genelde yukarıdaki 4 madde ağırlıklıdır. Bu işlemler size iletilmiş olan ve sizin kontrolünüzde olan Yönetim Panelleri üzerinden  kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu konulardaki işlem taleplerinizi yukarıda belirttiğimiz 4 maddede verilen bilgiler ile işlemlerinizi yapmanızı rica ediyoruz.

Tüm müşterilerimize, aile ve akrabalarına ve tüm sevdiklerine, Tüm Türkiye'ye sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.

0535 573 35 54   

Copyright 2007 - 2022 © Hangiacente.com
MÜŞTERİ YORUMLARI