78 İlden 7318 Sigorta Acentesi İle Kocaman Bir Aileyiz. Sizi de Bekleriz.
Kurumsal E-Posta Paketi
Uzman Sigorta   |   Hay-Çe Sigorta   |   Erdem Çetin Sigorta   |   Birebir Mutlu Sigorta   |   Tülin Küçük Sigorta   |   Şafak Dinç Sigorta   |   Küçükkeskin Sigorta   |   KHK Keleşoğlu Sigorta   |   Hakiki Teknik Sigorta   |   Sarıçay Sigorta   |   61 Sigorta   |   Tuncal Sigorta   |   Şahinler Sigorta   |   Sadettin Bulut Sigorta   |   Bulut Sigorta   |   Hazmen Sigorta   |   Altıntaş Sigorta   |   Güvenceli Sigorta   |   Demsu Sigorta   |   Dicle Fırat Sigorta   |   

VIP Acente Çözüm Paketi

VIP ACENTE ÇÖZÜM PAKETİ İLE HAYALLERİNİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ

Vip Acente Çözüm Paketi teknolojiyi tam anlamda kullanmak isteyen, geleceğe ciddi bir yatırım yapmayı ve büyümeyi düşünen acenteler için komple çözüm sunmaktadır. Bu paket 12 aylık bir çalışma programını içermektedir. Bu zaman zarfında sıfırdan başlayarak müşterinin istediği hedef doğrultusunda bir plan çıkarılmakta ve hızlı, kaliteli, güvenli çözümler adım adım hayata geçirilmektedir.

Paket kapsamında sunulan hizmet başlıklarını aşağıda adım adım bulabilirsiniz.

MARKA OLUŞUMU - LOGO - KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Eğer marka belli değilse ilk önce marka alternatifleri üzerinde inceleme yapılarak müşterinin kendisini en çok yansıtacak marka seçenekleri bulunarak müşteriye sunulur. Marka belirlendikten sonra Marka için Profesyonel Logo Tasarım çalışmaları hazırlanarak müşteriye onaya sunulur. Logo onayı akabinde içinde çok geniş tasarım seçeneklerini barındıran Kurumsal Kimlik Çalışması hazırlanarak müşteriye teslim edilir. 

WEB SİTESİ TASARIM ÇALIŞMALARI

Logo ve Marka renk seçenekleri belirlendikten sonra müşterinin proje için hedefleri göz önüne alınarak Web Sitesi nin tasarımı gerekli incelemeler yapılarak sadece müşteriye özel olarak hazırlanır ve onaya sunulur.

WEB SİTESİ YAZILIM ÇALIŞMALARI

Web Sitesi Tasarımı onayı sonrasında Web Sitesinin Tasarımının yazılımına ve Web Sitesinin altyapı yazılımına başlanır. Web Sitesi Ön Yüz ve Yönetim Paneli olarak hazırlanarak müşteriye teslim edilir.

WEB SERVİS ALTYAPISI ÇALIŞMALARI

Müşterinin hedefleri doğrultusunda çalıştığı Sigorta Şirketleri ile branş bazlı Web Servis anlaşması yapılarak istenilen branşlar B2C ya da B2B olarak karşılaştırmalı teklif sunabilecek şekilde altyapısal olarak hazırlanır ve Web Sitesi Yönetim Paneline ya da Web Sitesine direk olarak müşteri kullanımı için entegre edilir. 

CRM SİSTEMİ ENTEGRASYONU

Müşteri bilgilerini tek bir sistem altında tutarak acentenin tüm teklifleri, görüşmeleri, poliçeleri, yenilemeleri, üretimleri, çapraz satış değerlendirmelerini görebilmesı sağlanmaktadır. Ayrıca bu sistemi kullanarak elemanların hedef ve performans değerlendirmelerini kolayca raporlanır. Santral sistemi ile de entegre edilerek tüm müşterilerin görüşme kayıtlarına anında ulaşabilme imkanı da sağlanır. Hatırlatma, Uyarı, Mesaj modülleri ile planlanan hiç bir iş aksamaz. Şubelik Sistemine de yatkın olan bu sistem ile Bölge ekipleri kurabilir ve bu ekipleri bölge bölge ya da branş branş atayarak raporlamalarını görebilirsiniz. Şube ya da Bölge karşılaştırma raporu, eleman karşılaştırma raporları ile karşılaştırmalı performans raporlarını görebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI YÖNETİMİ ( AYLIK HİZMET )

Markanın hedefleri doğrultusunda Sosyal Medya platformlarında Marka adına hesaplar açılarak belirlenen Sosyal Medya hesaplarında yine belirlenecek aksiyon planına göre planlanan paylaşımlar yapılır. Özel Gün paylaşımları, Kampanya Paylaşımları, Bilgilendirme paylaşımları tasarım ve içerik olarak Sosyal Medya Uzmanı ekibimiz tarafından hazırlanarak müşteri onayı devamlı alınarak yayınlanır.

REKLAM DANIŞMANLIĞI - KAMPANYA YÖNETİMİ ( AYLIK HİZMET )

Markanın hedefleri ve bütçesi doğrultusunda reklam kampanya seçenekleri İçerik ve Görsel olarak hazırlanarak zaman planı oluşturularak bütçelendirilir ve müşteri onayına sunulur. Müşteri onayına istinaden belirlenen reklam kampanyasına başlanır. Reklamlar ile ilgili geri dönüş raporlamaları müşteri ile paylaşılarak elde edilen faydalar net bir şekilde ortaya konur. 

WEB SİTESİ YÖNETİCİLİĞİ ( AYLIK HİZMET )

Web Sitesi içerik yönetimi Web Sitesinin orta ve uzun vadede organik içerikleri doğrultusunda sayfaya müşteri kazanımını devamlı olarak sağlamak adına yapılır. Uman içerik ekibi markanın uzmanlığı ile alakalı olarak ilgili içerikleri devamlı olarak siteye ekler. Bu doğrultuda Web Sitesinin içerik zenginliği sağlanır ve arama motorlarından en yüksek geri dönüşü alması ve popülerliğinin artması sağlanır.

BAKIM VE YAZILIM GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI ( AYLIK HİZMET )

Web Sitesi Yazılımı, Tasarımı, CRM Sistemi müşteriye özel olarak hazırlandığı için müşteri bu sistemler üzerinde devamlı olarak güncellemeve geliştirme çalışmaları talep edebilir. Sistemler ilerleyen zamana göre yeni modüller eklenerek müşteriye en uygun hale getirilir. Ayrıca Web Servis çalışmaları devamlı güncel tutulmasına özen gösterilmesi gereken yapılardır.

 

0535 573 35 54   

Copyright 2007 - 2022 © Hangiacente.com
MÜŞTERİ YORUMLARI